LiqPay / Visa / MasterCard


 

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard. До оплати на сайті приймаються карти Visa, Visa Electron, Mastercard, Cirrus і Maestro як українських банків, так і банків інших країн. При формуванні замовлення, ви будете перенаправлені на спеціальну безпечну сторінку платіжної системи, на якій вам необхідно підтвердити оплату з вашої картки. Персональні дані обробляються за вашою згодою платіжною системою. Збереження ваших персональних даних гарантується. Ми моніторимо платежі 24/7 online для оперативного вирішення Ваших питань

Банківський переказ по реквізитам

Після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку.

Оплата при отриманні замовлення в філії Нової Пошти

Сплата замовлення готівкою у момент його отримання, проте, при такій формі оплати Вам потрібно буде сплатити послуги транспортної компанії за доставку замовлення і переказу коштів. Орієнтовно це 2% від суми замовлення + 20 гривень оформлення наложеного платежу (послуги грошовий переказ), точну вартість послуги ви можете дізнатись в транспортній компанії Нова Пошта.Всі доступні на цей час способи оплати, знаходяться в розділі "Оплата", при оформленні замовлення.

Реєстрація Нового Аккаунту